Produse

Seminte de sofranel 1 kg - DalisPet
Dalis
Semințe de șofrănel pentru porumbei și păsări – 1 kg
(4)

9,50 lei

În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Seminte de sorg
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Dalis
Semințe de sorg pentru porumbei și păsări 1 kg
(7)
4,00 lei 4,50 lei
-11%
În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Hobby First King Canary Mix birdseed package with red and yellow canaries and mixed seeds
Text alternativ imagine
Hobby First
Semințe pentru germinat HobbyFirst – vitalitate naturală pentru păsări – 20 kg
(0)

240,00 lei

12,00 lei/kg
Stoc redus

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Galian Classic colorful bird snack for exotic birds in transparent container with parrot images
Text alternativ imagine
Galian
Snack clasic pentru păsări exotice Galian 620 g
(0)

43,00 lei

43,00 lei/620g
În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Paloma Super-Elixir cu iod pentru porumbei 1 L
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Paloma
Super-Elixir cu iod Paloma Pharma pentru porumbei 1 L
(2)

89,00 lei

În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Röhnfried Mumm pigeon feed supplement container with mineral icons K, C, B, Mg on label
Rohnfried
Supliment energizant pentru porumbei Rohnfried Mumm 400 g
(0)

102,00 lei

Stoc epuizat
Supliment ficat și năpârlire porumbei Röhnfried Sedochol 1 L
Röhnfried
Supliment ficat și năpârlire porumbei Röhnfried Sedochol 1 L
(0)

135,00 lei

În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Equifirst Vitamin Support supplement bucket for horses with a running white horse image
Equi First
Supliment vitamine pentru cai Equi First Vitamin Support 4 kg
(0)

220,00 lei

55,00 lei/kg
Stoc redus

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Paloma Pharma Glucovit Dextrose energy supplement container for faster recovery and improved condition
Paloma
Suplimente pentru porumbei Paloma Glucovit 450 gr
(0)
39,00 lei 49,00 lei
-20%
În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Röhnfried Taubengold 1000ml feed supplement for pigeons bottle with feather on green label
Rohnfried
Taubengold supliment pentru penaj porumbei Rohnfried 1000 ml
(0)

125,00 lei

Stoc epuizat
Small red silicone nipple or dropper tip on white background with GAUN logo
Gaun
Tetina pentru miei Gaun – biberon hrănire manuală, 250-300 ml
(0)

18,00 lei

În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

red plastic sausage stuffer tube on white background with Gaun logo
Gaun
Tetina pentru vitei Gaun – biberon hrănire manuală, 250-300 ml
(0)

19,00 lei

În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Supliment pentru porumbei Tollisan Tollyamin Forte 1000 ml - DalisPet
Text alternativ imagine
Tollisan
Tollisan Tollyamin Forte supliment aminoacizi și electroliți pentru porumbei 1000 ml
(1)

129,00 lei

În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Equilannoo Linseed Oil – ulei de in pentru digestie și piele lucioasă la cai 5 L
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Equilannoo
Ulei de in Equilannoo – digestie și piele lucioasă pentru cai 5 L
(0)

200,00 lei

40,00 lei/l
În stoc
Omega 3 – 99,8% grăsime
50 ml / 100 kg/zi
Volum 5 L

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Paloma Pharma Championsline Lookolie garlic oil bottle for optimal pigeon health
Text alternativ imagine
Paloma
Ulei de usturoi Paloma 200 ml – supliment natural pentru porumbei și păsări
(0)

49,00 lei

În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Hrană completă Versele-Laga pentru porci
Versele Laga
Versele-Laga hrană completă pentru porci 20 kg
(0)

69,00 lei

3,45 lei/kg
Stoc epuizat
Vitalian Diarstop – antidiareic pentru porumbei
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Galian
Vitalian Diarstop – antidiareic pentru porumbei 30 comprimate
(0)

45,00 lei

În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Vitalian Muda – soluție pentru năpârlire la păsări
Text alternativ imagine
Galian
Vitalian Muda – soluție pentru năpârlire la păsări, 20 ml
(0)

45,00 lei

În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Vitalian neo bio flora probiotice păsări
Text alternativ imagine
Galian
Vitalian Neo Bio Flora – Supliment probiotic pentru păsări, 100 g
(1)

115,00 lei

În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Vitalian Parasitop, loțiune repelentă 20 ml pentru păsări, tratament împotriva paraziților
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Galian
Vitalian Parasitop – antiparazitar natural pentru porumbei și păsări 20 ml
(0)
39,20 lei 49,00 lei
-20%
În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Vitalian Regulator Intestinal
Text alternativ imagine
Galian
Vitalian Regulator Intestinal – pentru porumbei 30 comprimate
(0)

35,00 lei

În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Vitalian Total – Supliment vitamino-mineral pentru păsări
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Galian
Vitalian Total – Supliment vitamino-mineral pentru păsări, 20 ml
(0)

45,00 lei

În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Vitalian Vitamine și Aminoacizi
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Galian
Vitalian Vitamine și Aminoacizi – 30 comprimate pentru porumbei
(0)

35,00 lei

În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

25 kg sealed yellow industrial bag on white background
Text alternativ imagine
Paloma
Vitamineral Paloma - amestec vitamine și minerale porumbei 25 kg
(4)

170,00 lei

6,80 lei/kg
În stoc

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Galian vopsea pentru porumbei | DalisPet
Text alternativ imagine
Galian
Vopsea albastră pentru penajul porumbeilor Galian 1 L
(0)

115,00 lei

Stoc redus

Poate ajunge pe 30 Septembrie

Produse