Equilannoo Racing Mix – hrană energetică pentru cai sportivi
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Equilannoo
Furaj energetic pentru cai sportivi Equilannoo Racing Mix 20 kg
(3)
120,00 lei 142,00 lei
-15%
6,00 lei/kg
În stoc
Vitamina E 500 mg/kg
Rație 0,3–0,8 kg/100 kg
Produs în Belgia

Poate ajunge pe 02 Octombrie

Hrana completă pentru pisici Finci Mix cu vită, pui și pește, 10 kg, cu taurin pentru circulație și inimă
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Pamax
Pamax Finci-mix hrană uscată pisici pui-vită-pește 10 kg
(4)
63,00 lei 75,00 lei
-16%
În stoc
28% proteină brută
Pui, vită și somon
Ambalaj 10 kg

Poate ajunge pe 02 Octombrie

Red bag of GALLIAN Cogasa premium complete bird seed with visible mixed seeds
Galian
Hrană pentru nimfe și agapornis Galian 1 kg – mix de semințe naturale
(3)
12,00 lei 15,00 lei
-20%
În stoc

Poate ajunge pe 02 Octombrie

Container of Galian Frutas Tropicales bird fruit snack with assorted dried tropical fruits for pets
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Galian
Fructe tropicale uscate pentru păsări Galian 700 g
(0)
41,00 lei 49,00 lei
-16%
58,57 lei/kg
În stoc

Poate ajunge pe 02 Octombrie

Hrană cu fructe pentru papagali mari Ara Galian 1 kg
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Galian
Galian Hrană cu fructe pentru papagali mari Ara – 0.8 kg
(0)
12,00 lei 15,00 lei
-20%
12,00 lei/kg
Stoc redus

Poate ajunge pe 02 Octombrie

Furaj cu adaos de fibre pentru cai Equilannoo Healthy Fiber Mix 15 kg
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Equilannoo
Furaj cu adaos de fibre pentru cai Equilannoo Healthy Fiber Mix 15 kg
(0)
109,00 lei 129,00 lei
-16%
Stoc epuizat
Panzi Fit Active adult dog food bag with lamb, fish, apple, and rice for Bulldogs
FitActive
FitActive Bull Dogs 1,5 kg – hrană pentru câini buldogi
(0)
33,00 lei 39,00 lei
-15%
22,00 lei/kg
În stoc

Poate ajunge pe 02 Octombrie

Hrană uscată câini mini adult Thank’Q cu vită 10 kg
ThankQ
Hrană uscată câini mini adult Thank’Q cu vită 10 kg
(0)
67,00 lei 79,00 lei
-15%
În stoc

Poate ajunge pe 02 Octombrie

Hrana uscată Happy Cat Minkas Sterilised pentru pisici adulte, cu pui, 83% proteine animale, fără zahar adăugat
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Happy Cat
Hrană uscată Happy Cat Minkas cu pasăre pentru pisici sterilizate 10 kg
(0)
177,00 lei 209,00 lei
-15%
17,70 lei/kg
În stoc

Poate ajunge pe 02 Octombrie

Happy Cat Minkas Perfect Mix – hrană completă pentru pisici adulte
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Happy Cat
Hrană uscată Happy Cat Minkas Perfect Mix cu pește și miel pentru pisici adulte 10 kg
(0)
175,00 lei 206,00 lei
-15%
17,50 lei/kg
În stoc

Poate ajunge pe 02 Octombrie

Happy Cat Minkas Sterilised Lachs – hrană completă pentru pisici sterilizate
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Text alternativ imagine
Happy Cat
Hrană uscată Happy Cat Minkas cu somon pentru pisici sterilizate 10 kg
(0)
161,00 lei 190,00 lei
-15%
16,10 lei/kg
În stoc

Poate ajunge pe 02 Octombrie

Oferte sezoniere și tematice

Ofertele sezoniere aduc reduceri și pachete tematice actualizate săptămânal, lunar și în campanii mari precum Black Friday, organizate pe nevoile reale ale animalelor. Fiecare perioadă vine cu teme pe specii: pregătirea de concurs și naparlirea la porumbei, perioada de ouat din sezonul rece la găinile ouătoare sau sezonul de concurs la cai. Ofertele săptămânale aduc reduceri cu rotație rapidă, cele lunare însoțesc etapele mai lungi din calendarul crescătorilor, iar campaniile de sezon se concentrează pe momentele cu cerere crescută. Produsele intră în secțiune pe măsură ce reducerile devin active, iar selecția urmărește categoriile care contează în acea perioadă, de la furaje și suplimente până la echipamente. Astfel, găsești într-un singur loc produsele cu preț redus, fără să parcurgi toate categoriile din magazin.

Beneficii și avantaje

  • Reduceri actualizate săptămânal și lunar, adaptate sezonului
  • Teme pe specii: concurs și naparlire la porumbei, ouat în sezonul rece la găini, sezon de concurs la cai
  • Campanii limitate în timp, precum Black Friday și ofertele de sărbători
  • Un singur punct de pornire pentru toate reducerile active din magazin
  • Scurtături directe către secțiunile de oferte deja structurate

Oferte tematice pe specii

Pe lângă reducerile generale, secțiunea urmărește calendarul crescătorilor și adaptează selecția la perioadele cu cerințe specifice. La porumbei, temele acoperă pregătirea de concurs și naparlirea, etape care cer suplimente și planuri de hrănire diferite. La găinile ouătoare, atenția se îndreaptă spre perioada de ouat din sezonul rece, când necesarul de energie și minerale crește. La cai, ofertele însoțesc sezonul de concurs. Lista de teme se poate extinde pe măsură ce apar nevoi noi în sezon, iar temele se schimbă odată cu anotimpurile, deci merită revenit în secțiune săptămânal.

Produse recomandate

Vezi și Oferte, pagina centrală cu toate secțiunile de reduceri, plus colecțiile Oferte de preț și Oferte speciale.